Systemy Kontroli Dostępu I Rcp

Kontrola dostępu jest ważnym elementem zabezpieczenia obiektu. Tradycyjny klucz zastępowany jest kartą zbliżeniową. Karta przypisana jest do konkretnej osoby. Użytkownik karty ma ściśle określony dostęp do wybranych pomieszczeń co w praktyce uniemożliwia dostęp osobom niepowołanym.

W bardziej zaawansowanych systemach kontroli dostępu, czytniki kart uzupełnia się zamkami szyfrowymi lub czytnikami cech biometrycznych opartymi na liniach papilarnych palców, dłoni, bądź analizy tęczówki oka czy geometrii twarzy.

We wdrażanych przez Nas rozwiązaniach stosujemy różnorodność technologii:

● Najpopularniejszą opartą o karty zbliżeniowe
● Najprostszą z wykorzystaniem kodów PIN
● Najnowszą zawierającą czytniki cech biometrycznych jak odciski palców lub dłoni, analiza tęczówki oka czy geometria twarzy

Zarządzanie dostępem wejść do poszczególnych pomieszczeń przez uprawnione osoby. System obsługiwany jest za pomocą prostego w obsłudze oprogramowania.

RCP – system Rozliczania Czasu Pracy służy do rejestrowania zdarzeń wejścia i wyjścia pracowników. System pracuje w oparciu o czytnik imiennych kart magnetycznych, elektronicznych, zbliżeniowych lub breloków. Wdrażając system RCP – kontrolujemy spóźnienia pracowników jak również wcześniejsze wyjścia, poprawiamy funkcjonowanie firmy.

Kontrola Ruchu Pieszych – rozwiązania będące standardem wyposażenia budynków i innych przestrzeni o dużym natężeniu ruchu, gdzie ważne jest odpowiednie pokierowanie pieszymi, Oferujemy produkty z zakresu kontroli ruchu pieszych o najwyższym standardzie, wysokiej jakości oraz nowoczesnym designie. Bramki obrotowe, rozsuwane, uchylne czy tripody, a także szeroka gama akcesoriów takich jak wygrodzenia, barierki, taśmy i słupki oraz platformy mobilne sprawiają, że oferowane przez Nas systemy kontroli ruchu pieszych są bardzo konkurencyjne i kompleksowe.

Wymienione systemy bardzo dobrze sprawdzają się w bankach, urzędach, instytucjach i zakładach pracy.
Wykwalifikowana grupa instalatorów z wieloletnim doświadczeniem jest gwarancją niezawodności i elastyczności wdrażanych systemów KD i RCP.

W ofercie